facebook twiter youtube

tel. 509 969 090

tel. 513 375 791

 

 CZYSZCZENIE  DEZYNFEKCJA  OZONOWANIE

Kim jesteśmy?

 

 

 

Firma  ECO STEAM  SERVICE  świadczy kompleksowe usługi  innowacyjną,

w pełni  ekologiczną i bezpieczną metodą czyszczenia za pomocą pary wodnej. Metoda ta cieszy się co raz większym zainteresowaniem wśród społeczeństwa ze względu na niekwestionowaną wygodę i 100 % gwarancji skuteczności.

 

 


 

Stawiamy na ekologię, dokładność i zadowolenie wszystkich klientów minimalizując przy tym emisję zanieczyszczeń. Dzięki tej niezawodnej technologii i zastosowaniu profesjonalnego sprzętu jesteśmy w stanie usunąć z nawet najbardziej niedostępnych gołym okiem miejsc brud, brzydkie zapachy oraz bakterie. Co najważniejsze nie tylko czyścimy, ale również dezynfekujemy, zabijamy zarazki, bakterie, grzyby i roztocza. Nasze usługi skierowane są do klientów indywidualnych oraz wszelkiego rodzaju przedsiębiorstw.

 

 

 

 


 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Chętnie przygotujemy dla Państwa ofertę ściślę dopasowaną do danych potrzeb.

Dlaczego My?

 

Nie bez powodu zwykło się mawiać, że "czas to pieniądz". Jeżeli Ci na nim zależy - nasza firma i nasze usługi mobilne są właśnie stworzone dla Ciebie.  Wyróżniamy się elastycznym czasem pracy, maksymalnie dostosowanym do potrzeb klienta. Przyjeżdżamy w wyznaczone miejsce, wykonując usługę bez konieczności wychodzenia z domu. Oferowana przez nas technologia czyszczenia parą pozwala na minimalne zużycie detergentów oraz wody. Nasze cenne doświadczenie oraz nieustające doskonalenie tych technik  osiągamy dzięki współpracy z najlepszymi producentami urządzeń czyszczących, posiadających najwyższe standardy jakości oraz certykifikaty zgodne z

wytycznymi Unii Europejskie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 facebook mailinstagram

 

 

 

DANE FIRMY:

 

adres

Eco Steam Service Jakub Krężelok

NIP 548-248-14-07
telefon

telefon:

509 969 090

mail

e-mail:

kontakt@czyszczenie-ecosteam.pl